— Royalfest 2018 —

Akce je určena rangerům od 12 let výše

Kdy: 2.-4.2.2018; Kde: Valašské Meziříčí; Cena: 380,- (pro členy 18.PH), Sraz: 16:45 (hlavní vlakové nádraží Brno, vlak odjíždí 17:02), Příjezd: 16:59 (hlavní vlakové nádraží Brno).

S sebou: Vhodné oblečení, vhodná obuv, spacák, karimatka, hygienické potřeby (kartáček na zuby, mýdlo, ručník), přezuvky. Zápisník, tužka, Bible. Jídlo si zajišťuje každý sám.


Souhlasím, že zbylé peníze budou použity na další činnost Royal Rangers. Osobní údaje obsažené v této přihlášce slouží k navázání smluvního vztahu mezi Vámi a 18. přední hlídkou Royal Rangers a budou uloženy v jejím sídle. Osobní údaje budou dále poskytnuty ústředí Royal Rangers a Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy v rámci splnění podmínek pro získání státních dotací. Svým souhlasem vyjadřuji svůj souhlas ve smyslu zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, s výše uvedeným zpracováním osobních údajů. Uděluji svůj souhlas k pořizování fotografií, audio/video záznamů z výletu. Souhlasím s uveřejněním fotografií svého dítěte na webových stránkách Royal Rangers. Rovněž souhlasím s využitím obrazového či zvukového materiálu (fotografie, video) v rámci propagaci Royal Rangers v tisku nebo časopisech. Souhlasím i s uveřejněním fotografií na webech sponzorů.