Přiměstský tábor 18. přední hlídky Royal Rangers Brno

Fantastická zvířata

a proč je hledat


Příměstský tábor pro všechny zvídavé kluky a holky. Pojďme poznat nové kamarády a užít si program plný her, zábavy, poznávání zvířat, výletů do přírody a dalších zajímavých činností!

Proč si vybrat tábor Royal Rangers?

  • Žádné hlídání dětí najatými brigádníky, všichni vedoucí tábora působí dlouhodobě v organizaci Royal Rangers. Práce s dětmi nás baví, proto to taky děláme zadarmo ve svém volném čase.
  • Nejsme žádní nováčci, s prací s dětmi máme bohaté zkušenosti z mnoha táborů, víkendovek i jednodenních schůzek.
  • K dětem máme osobní přístup, nejsme jen jejich vedoucí, ale také kamarádi.
  • Tábor je všestranně zaměřený. Děti budou mít dostatek fyzického pohybu, příležitost uplatnit svou kreativitu, dozví se nové informace, a to vše zábavnou a hravou formou.
Kdy: 23.–27. 8. 2021
každý den 8.00–16.00 (případně po individuální domluvě je možnost dítě přivést o něco dřív / vyzvednout o něco později)
Pro koho:
Děti 5–10 let
Kde:
Cena: 1950 Kč, pro sourozence sleva 500 Kč na každé další dítě
cena zahrnuje: program, jídlo a pití na celý den, vstupné, cestovné, materiál, odměny...

Během dne bude zajištěný pitný režim, dvě svačiny a oběd. Na programu budou převážně různé hry venku i vevnitř, dále například speciální program v ZOO, plavba na lodičkách, cesta za pokladem, zpívání a tvůrčí činnosti. Zároveň se děti během tábora dozví zajímavé informace o různých zvířatech. 

Každý den bude také vyhrazen krátký čas na vyprávění něčeho zajímavého z Bible. (Nepředpokládá se však, že děti z Bible něco znají, tábor je otevřený a přizpůsobený všem dětem).

(Pro jistotu upřesňujeme, že téma programu se netýká knihy "Fantastická zvířata a kde je najít" od J. K. Rowlingové, jen má podobný tematický název.)

Zde se můžete podívat na stručný výběr fotek z loňského příměstského tábora.


Tábor pořádá 18. přední hlídka Royal Rangers (více informací o Royal Rangers v ČR zde).

  • Jsme křesťanská nezisková organizace, jako vedoucí máme dlouholeté zkušenosti s prací s dětmi a organizací dětských táborů a baví nás to :-)
  • Zodpovědný vedoucí: Markéta Vítková

Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte napsat na email marketa.vitkova@royalrangers.cz. Případně můžete volat na číslo 603 397 121.


Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

Přihláška je platná po připsání poplatku na bankovní účet: 196231715/0300 . Do poznámky prosím napište jméno dítěte, za které platíte.

Přihlášeným zašleme podrobné informace do neděle 15. srpna.


Prohlášení

Souhlasím, že zbylé peníze budou použity na další činnost Royal Rangers. Osobní údaje obsažené v této přihlášce slouží k navázání smluvního vztahu mezi Vámi a 18. přední hlídkou Royal Rangers a budou uloženy v jejím sídle. Osobní údaje budou dále poskytnuty ústředí Royal Rangers a Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy v rámci splnění podmínek pro získání státních dotací. Svým souhlasem vyjadřuji svůj souhlas ve smyslu zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, s výše uvedeným zpracováním osobních údajů. Uděluji svůj souhlas k pořizování fotografií, audio/video záznamů z výletu. Souhlasím s uveřejněním fotografií svého dítěte na webových stránkách Royal Rangers. Rovněž souhlasím s využitím obrazového či zvukového materiálu (fotografie, video) v rámci propagaci Royal Rangers v tisku nebo časopisech. Souhlasím i s uveřejněním fotografií na webech sponzorů.


Storno poplatky

Pokud se přihlášené dítě nebude moci zúčastnit z důvodu nemoci (nutno doložit od lékaře) nebo se tábor nebude moci konat kvůli vládním opatřením, bude poplatek vrácen v plné výši.

100 % částky bude vráceno také při odhlášení do konce června nebo pokud za sebe seženete náhradníka. V případě pozdějšího odhlášení z jiného důvodu a bez náhradníka bude vráceno 80 % částky při odhlášení do konce července a 50 % později.