— Lanové centrum 2019 —

Kdy: 1. 5. 2019

Kde: Lanové centrum Proud, Brno-Lesná (mapa)

Sraz: 13.40 na zastávce Čertova rokle (konečná tramvají 9 a 11)

Konec: cca 17.00 tamtéž

Cena: 240 Kč

Přihlašování: do 24. 4., ale čím dřív, tím líp ;-)

Informace:

Akce je pro děti od 10 let.

Program trvá 3 hodiny a probíhá venku. Součástí jsou nízké lanové překážky, nácvik jištění a vysoké lanové překážky. Více informací

Pokud bude hodně pršet, tak se akce ruší, v takovém případě dáme vědět nejpozději hodinu předem na uvedené telefonní číslo.

Co s sebou:

Vezměte si pohodlné sportovní oblečení (přiměřeně počasí) a dobré boty. Pokud bude svítit slunko, tak doporučuji sluneční brýle, pokrývku hlavy a opalovací krém. Vhodné jsou i cyklistické rukavice. Naopak nevhodné jsou řetízky, hodinky, dlouhé náušnice..., tílka s tenkými ramínky.

Můžete si vzít pití a případně i svačinu. Na místě by také měla být možnost koupit si nějaké občerstvení.

Vedoucí akce: Markéta Elederová (tel. 603397121)

Prohlášení:

Souhlasím, že zbylé peníze budou použity na další činnost Royal Rangers. Osobní údaje obsažené v této přihlášce slouží k navázání smluvního vztahu mezi Vámi a 18. přední hlídkou Royal Rangers a budou uloženy v jejím sídle. Osobní údaje budou dále poskytnuty ústředí Royal Rangers a Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy v rámci splnění podmínek pro získání státních dotací. Svým souhlasem vyjadřuji svůj souhlas ve smyslu zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, s výše uvedeným zpracováním osobních údajů. Uděluji svůj souhlas k pořizování fotografií, audio/video záznamů z výletu. Souhlasím s uveřejněním fotografií svého dítěte na webových stránkách Royal Rangers. Rovněž souhlasím s využitím obrazového či zvukového materiálu (fotografie, video) v rámci propagaci Royal Rangers v tisku nebo časopisech. Souhlasím i s uveřejněním fotografií na webech sponzorů.