SPOLEČNÝ VÝLET VŠECH BESÍDEK, DOROSTU a ROYAL RANGERS s přespáním v Bongu

Kdy: 21. - 22. září 2018

Cíl: Záměrem je, aby se děti společně více poznaly; strávily společný čas i se služebníky z besídek, Royalu a tábora; a rodiče můžou mít dobrý čas se všemi   

Sraz: 18.00 v Bongu (Pražákova 51, Brno) nebo 17.45 na zastávce tramvají č. 2, 5 (Ústřední hřbitov - smyčka)

Návrat: 15.00 na Životského 10

Cena: dítě 260,- (vstup do Bonga, snídaně a balíček na výlet)

Rodič 160,- (vstup do Bonga, snídaně a balíček na výlet)

Kdo si chce vzít snídani a balíček na výlet vlastní (dieta ,...) cena se sníží o 85,-

S sebou: na pátek - vlastní večeři (společně večeřet budeme cca v 19.30 a to už bufet v Bongu nefunguje - takže si děti večeři nebudou moci dokoupit...) ponožky a sportovní oblečení - nejlépe tenké tepláky - kraťasy na skluzavky nejsou dobré(nesmí být rifle, oblečení s knoflíky, značková trička, řetízky, dlouhé náušnice) - nutné dodržet řád v Bongu, dále baterku, hygienické potřeby, pití - láhev na pití, spacák, karimatka, oblečení na spaní, přezuvky

na sobotu - 2x jízdenka na 60min (šalinkarta) + průkazku zdrav. pojišťovny, batůžek na výlet a pláštěnku

Věci, které děti, rodiče a vedoucí nebudou potřebovat na výlet (spacák, karimatka, sportovní oblečení, hygienické potřeby,...) budou centrálně převezeny na Životského auty, kde si je společně s dětmi vyzvednete po skončení výletu. Mějte je prosím tedy podepsané, popřípadě uložené v jiném zavazadlu než v batůžku na výlet.

Komplikace pro řidiče - výlet začíná a končí jinde. Pokud přijedete do Bonga autem, navrhuji odvézt hromadně auta večer na Životského (Hynek vás pak přiveze všechny zpět do Bonga). Nebo zaparkujte auto na Životského a přijeďte MHD na 18h do Bonga.

Program: Pátek - využití atrakcí Bonga a společný program

Sobota - výlet ( kratší a delší trasa)

Je možné přijít jen na pátek nebo se přidat až na sobotní výlet. Zvažte prosím i tuto možnost - můžete to pojmout jako rodinnou akci spolu s námi.

Registrace do 15.9.2018

Souhlasím, že zbylé peníze budou použity na další činnost Royal Rangers. Osobní údaje obsažené v této přihlášce slouží k navázání smluvního vztahu mezi Vámi a 18. přední hlídkou Royal Rangers a budou uloženy v jejím sídle. Osobní údaje budou dále poskytnuty ústředí Royal Rangers a Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy v rámci splnění podmínek pro získání státních dotací. Svým souhlasem vyjadřuji svůj souhlas ve smyslu zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, s výše uvedeným zpracováním osobních údajů. Uděluji svůj souhlas k pořizování fotografií, audio/video záznamů z výletu. Souhlasím s uveřejněním fotografií svého dítěte na webových stránkách Royal Rangers. Rovněž souhlasím s využitím obrazového či zvukového materiálu (fotografie, video) v rámci propagaci Royal Rangers v tisku nebo časopisech. Souhlasím i s uveřejněním fotografií na webech sponzorů.