Vánoční výlet

Datum: 7.-8.12 2018

Kde: Životského 10 (modlitebna AC)

Sraz: 7.12. 16:30 Konec: 8.12. 16:00

Cena: 100,- Kč

Co s sebou: vhodné oblečení a obutí, spacák a karimatka, hygienické potřeby, uzlák, šátek, baterka, zápisník, tužka, Bible, přezuvky.

Prosím každý si s sebou přineste malý dáreček max cena do 50,- Kč. Pokud budete mít upečené cukroví bude vítán vzorek :-)

Spaní v budově, vaření společnéSouhlasím, že zbylé peníze budou použity na další činnost Royal Rangers. Osobní údaje obsažené v této přihlášce slouží k navázání smluvního vztahu mezi Vámi a 18. přední hlídkou Royal Rangers a budou uloženy v jejím sídle. Osobní údaje budou dále poskytnuty ústředí Royal Rangers a Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy v rámci splnění podmínek pro získání státních dotací. Svým souhlasem vyjadřuji svůj souhlas ve smyslu zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, s výše uvedeným zpracováním osobních údajů. Uděluji svůj souhlas k pořizování fotografií, audio/video záznamů z výletu. Souhlasím s uveřejněním fotografií svého dítěte na webových stránkách Royal Rangers. Rovněž souhlasím s využitím obrazového či zvukového materiálu (fotografie, video) v rámci propagaci Royal Rangers v tisku nebo časopisech. Souhlasím i s uveřejněním fotografií na webech sponzorů.