Zahajovák 2019

Je zde nový rok a s ním nové akce. Letos zahájíme rok přespávačkou v modlitebně AC, kde se budete moct těšit na skvělé duchovní programy, sporty nebo také městskou hru. Těšíme se na vás!

Termín 20. - 22. 9. 2019        Místo: Modlitebna AC na Životského 10

Začátek: V pátek 20. 9. v 17:00

Konec: V neděli 22. 9. v 10:00 (po první bohoslužbě)

Cena: 200,-

Ubytování a vaření: Ubytování bude v budově, vaření centrální.

Co s sebou: Vhodné sportovní oblečení, vhodná obuv, spacák, karimatka, hygienické potřeby, pláštěnka, šátek, uzlák, baterka, zápisník, tužka, Bible, lahev na pití.

Prohlášení 

Souhlasím, že zbylé peníze budou použity na další činnost Royal Rangers.

Osobní údaje obsažené v této přihlášce slouží k navázání smluvního vztahu mezi Vámi a 18. přední hlídkou Royal Rangers a budou uloženy v jejím sídle. Osobní údaje budou dále poskytnuty ústředí Royal Rangers a Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy v rámci splnění podmínek pro získání státních dotací.

Svým podpisem vyjadřuji svůj souhlas ve smyslu zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, s výše uvedeným zpracováním osobních údajů.

Uděluji svůj souhlas k pořizování fotografií, audio/video záznamů z víkendové akce 18 PH Brno. Souhlasím s uveřejněním fotografií svého dítěte na webových stránkách Royal Rangers. Rovněž souhlasím s využitím obrazového či zvukového materiálu (fotografie, video) v rámci propagaci Royal Rangers v tisku nebo časopisech. Souhlasím i s uveřejněním fotografií na webech sponzorů.