— Výlet do Břeclavi a okolí —

Víkendovka 18. přední hlídky Royal Rangers Brno, dorostu Drac Brno a AC Brno. Pro děti všech věkových kategorií.

Strávíme víkend v Břeclavi a okolí v nádherné přírodě. Navštívíme Lednicko-Valtický areál, zahrajeme spoustu her a užijeme mnoho zábavy.

Termín: 28. 10. - 30. 10. 2021

Cena: 350,-

Místo: Modlitebna AC Břeclav a okolí

Ubytování v budově. Jídlo - centrální vaření.

Co s sebou:

Svačinu na cestu.

Vhodné sportovní oblečení, vhodná obuv, spacák, prostěradlo, hygienické potřeby (kartáček na zuby, mýdlo, ručník), pláštěnka. Šátek, uzlák, baterka, zápisník, tužka, Bible, lahev na pití. 


Informace o odjezdu a příjezdu budou zaslány přihlášeným.

Platbu lze provést na účet hlídky: 196231715/0300. Do poznámky napište jméno dítěte

Prohlášení

Osobní údaje obsažené v této přihlášce slouží k navázání smluvního vztahu mezi Vámi a 18. přední hlídkou Royal Rangers a budou uloženy v jejím sídle. Osobní údaje budou dále poskytnuty ústředí Royal Rangers a Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy v rámci splnění podmínek pro získání státních dotací.

Svým podpisem vyjadřuji svůj souhlas ve smyslu zákona 101/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, s výše uvedeným zpracováním osobních údajů.

Uděluji svůj souhlas k pořizování fotografií, audio/video záznamů z víkendové akce 18 PH Brno. Souhlasím s uveřejněním fotografií svého dítěte na webových stránkách Royal Rangers. Rovněž souhlasím s využitím obrazového či zvukového materiálu (fotografie, video) v rámci propagaci Royal Rangers v tisku nebo časopisech. Souhlasím i s uveřejněním fotografií na webech sponzorů.