Zakončovací

Víkendovka

Víkendovka pro všechny členy 18. přední hlídky Royal Rangers Brno

Místo: táborová základna Hostěnice

Termín: 25. - 27.6. 2021

Cena: 200,-

Ubytování a vaření: ubytování bude v budově, pro zájemce ve stanech, vaření centrální (od soboty), je nutné si vzít na pátek večeři.

Co s sebou:

Vhodné sportovní oblečení, vhodná obuv, spacák, hygienické potřeby (kartáček na zuby, mýdlo, ručník), pláštěnka. Šátek, uzlák, baterka, zápisník, tužka, Bible, lahev na pití, jídlo na pátek. 


Sraz v pátek ve 14:45 na Úzké (zastávka 701 směr Pozořice, náměstí), možnost dovést dítě přímo až na místo. 

Příjezd v neděli ve 14:28 na Úzkou k Vaňkovce. 

Kontakt na vedoucího dopravy na akci: 603312437 
 

Potvrzení o provedeném antigenním nebo PCR testu s negativním výsledkem

Rouška nebo respirátor FFP2


Prohlášení

Souhlasím, že zbylé peníze budou použity na další činnost Royal Rangers.

Osobní údaje obsažené v této přihlášce slouží k navázání smluvního vztahu mezi Vámi a 18. přední hlídkou Royal Rangers a budou uloženy v jejím sídle. Osobní údaje budou dále poskytnuty ústředí Royal Rangers a Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy v rámci splnění podmínek pro získání státních dotací.

Svým podpisem vyjadřuji svůj souhlas ve smyslu zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, s výše uvedeným zpracováním osobních údajů.

Uděluji svůj souhlas k pořizování fotografií, audio/video záznamů z víkendové akce 18 PH Brno. Souhlasím s uveřejněním fotografií svého dítěte na webových stránkách Royal Rangers. Rovněž souhlasím s využitím obrazového či zvukového materiálu (fotografie, video) v rámci propagaci Royal Rangers v tisku nebo časopisech. Souhlasím i s uveřejněním fotografií na webech sponzorů.

Přihláška na tuto akci je již uzavřena.