Za pokladem Moravských bratří

Akce pro děti i rodiče

Za pokladem Moravských bratří

Vypráví se pověst z dob kdy Moravští bratři utíkali před svými pronásledovateli, že tehdejší Moravský hejtman Karel starší ze Žerotína zanechal pro pronásledované křesťany poklad, který měl pomoci každému kdo byl v nouzi. O jeho existenci věděl i Jan Amos Komenský pozdější biskup Jednoty Bratrské, ale informace od něj byly ztraceny po velkém požáru knihovny v Lešně roku 1656. Jak šel čas mnohé indicie byly ztraceny, svědkové, kteří věděli informace byli zajati, mučeni a zemřeli. Z pokladu se stala legenda. Legenda, která čeká na odhalení

Pojďme spolu odhalit tajemství legendy a poklad najít.

Přihlášení se na akci je povinné a závazné.

Termín: 23. - 25. 9. 2022 
Místo: chatová základna Mraveniště, Valašská Bystřice

Cena: 300,-

Doprava: vlak a autobus

Odjezd a příjezd bude zveřejněn v září.

Akce je určena pro děti všech kategorií.
Je možná účast i rodičů. Budeme velice rádi, když pojedete se svými dětmi a strávíte krásný víkend v úžasné přírodě Beskyd a užijete si hry a soutěže.
(Pokud jedete s dětmi, také se prosím přihlaste jako normální účastník)


Ubytování v chatkách. K dispozici sprchy. Vaření centrální.

S sebou: spacák a věci na spaní, oblečení na ven (i náhradní v případě deště), pevná obuv, pláštěnka, baterka, hygienické potřeby, bible, tužka a zápisník, láhev na pití, šátek.


Možnost se přihlásit do 21. 9. 2022


Za akci zodpovídá:
Karel Hauptman / karel.hauptman@royalrangers.cz

Prohlášení

Osobní údaje obsažené v této přihlášce slouží k navázání smluvního vztahu mezi Vámi a 18. přední hlídkou Royal Rangers a budou uloženy v jejím sídle. Osobní údaje budou dále poskytnuty ústředí Royal Rangers a Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy v rámci splnění podmínek pro získání státních dotací.

Svým podpisem vyjadřuji svůj souhlas ve smyslu zákona 101/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, s výše uvedeným zpracováním osobních údajů.

Uděluji svůj souhlas k pořizování fotografií, audio/video záznamů z víkendové akce 18 PH Brno. Souhlasím s uveřejněním fotografií svého dítěte na webových stránkách Royal Rangers. Rovněž souhlasím s využitím obrazového či zvukového materiálu (fotografie, video) v rámci propagaci Royal Rangers v tisku nebo časopisech. Souhlasím i s uveřejněním fotografií na webech sponzorů.

Formulář
ÚčastníkAdresa


Zákonný zástupce


Vaši přihlášku jsme dostali ke zpracování.


Za malou chvilku by vám měl přijít email, na .
Pokud vám mail nedojde do 10 minut, kontaktujte nás prosím.

Přihlášky jsou již uzavřeny.