Odpoledne plné her

Během odpoledne nás čekají nejen deskovky a turnaj v nich, ale i tvořivá dílnička a již tradičně palačinkování! Akce je otevřená pro všechny - soutěživé hráče i pro ty, kteří si chtějí jen tak zahrát, pro mladší i pro dospělé. Budeme velmi rádi, když s sebou přinesete svoji oblíbenou deskovou hru a především pozvete své blízké! Těšíme se na vás!

Termín: 6. 1. 2024

Místo: AC Brno - Životského 10

Cena:

  • 0,- Kč  

Sraz: 6. 1. 2024 15:00
Konec: 6. 1. 2024 19:00


Zodpovědná osoba: Semir Arabo

Telefon: +420 604 893 021
Email: semir.arabo@gmail.com 


Prohlášení

Osobní údaje obsažené v této přihlášce slouží k navázání smluvního vztahu mezi Vámi a 18. přední hlídkou Royal Rangers a budou uloženy v jejím sídle. Osobní údaje budou dále poskytnuty ústředí Royal Rangers a Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy v rámci splnění podmínek pro získání státních dotací.

Svým podpisem vyjadřuji svůj souhlas ve smyslu zákona 101/2019 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, s výše uvedeným zpracováním osobních údajů.

Uděluji svůj souhlas k pořizování fotografií, audio/video záznamů z víkendové akce 18 PH Brno. Souhlasím s uveřejněním fotografií svého dítěte na webových stránkách Royal Rangers. Rovněž souhlasím s využitím obrazového či zvukového materiálu (fotografie, video) v rámci propagaci Royal Rangers v tisku nebo časopisech. Souhlasím i s uveřejněním fotografií na webech sponzorů.

Účastník

Formulář
ÚčastníkAdresa


Zákonný zástupce


Vaši přihlášku jsme dostali ke zpracování.


Za malou chvilku by vám měl přijít email, na .
Pokud vám mail nedojde do 10 minut, kontaktujte nás prosím.

Přihlášky jsou již uzavřeny.